KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 12771414
nr 1277 1414
Kopparstick
1700-/1800-tal, bladets mått: 49x57 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 september 2019
kl 19:37:58
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr